banner51
19 Ağustos 2019 Pazartesi

Aksu Belediyesi'nden Karaöz'de İftar

Geleneksel iftar yemeklerinden üçüncüsü Karaöz Mahallesi Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirildi.

31 Mayıs 2019 Cuma 14:35
Aksu Belediyesi'nden Karaöz'de İftar

Aksu Belediyesi tarafından mübarek Ramazan ayı nedeniyle düzenlenen geleneksel iftar yemeklerinden üçüncüsü Karaöz Mahallesi Kapalı Pazaryerinde gerçekleştirildi.

 Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Aksu protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve eşi Ümmü Şahin davetlilerle tek tek ilgilenirken, ezan-ı şerifin ardından vatandaşlar oruçlarını Aksu İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan’ın iftar duasıyla açtı.

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin iftar yemeğinin ardından yaptığı açıklamada; "Bugün burada Karaözlü vatandaşımızla bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu azaptan kurtuluş anlamına gelen, içerisinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan ayında, yine bir iftar sofrasında sizlerle biraraya geldik. Bereketi paylaştıkça artan iftar sofralarımızda vatandaşlarımızla bir arada olmaktan duyduğumuz mutluluğun tarifi yok. Bugün burada iftarımıza eşlik eden, soframızı şereflendiren tüm davetlilerimize ve siz değerli Karaöz halkına teşekkür ediyorum" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV