banner51
22 Eylül 2019 Pazar

Alanya Belediyesi Bayramda Bin Personelle Sahada Olacak

Başkan Yücel, 'Bayram Öncesi Kimse Mağdur Olmasın'

30 Mayıs 2019 Perşembe 15:07
Alanya Belediyesi Bayramda Bin Personelle Sahada Olacak
Encümen toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hem borçlulara son ödeme günü 31 Mayıs öncesi hatırlatmalarda bulundu hem de vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

Haftalık olağan encümen toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tüm İslam aleminin ve Alanyalıların yaklaşan Ramazan Bayramını kutladı. Bayram süresince yaşanabilecek aksaklıklar, şehrin bayram süresince huzurunun ve refahının sağlanabilmesi adına Alanya Belediyesi’nin nöbetçi birimlerinin binin üzerinde personel ile hizmet vermeye devam edeceğini belirten Başkan Yücel, “Bölgenin en temiz, en güvenli, en huzurlu kentinde tatil yapmalarını, vakitlerini geçirebilmelerini sağlamak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Protokol bayramlaşmasını da bu yıl Alanya Kültür Merkezi’ne aldıklarını ifade eden Başkan Yücel, bayramın birinci günü 10.30-11.00 saatleri arasında bayramlaşma programının gerçekleşeceğini belirterek tüm vatandaşları davet etti.


BAŞKAN YÜCEL: “BAYRAM ÖNCESİ KİMSE MAĞDUR OLMASIN”
Son ödeme günü 31 Mayıs 2019 olan emlak, reklam-ilan, çöp ve yapılandırma borçlarının ödenebilmesi için mağduriyet oluşmaması adına geç saatlere kadar belediye birimlerinin çalışacağını ifade eden Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın belirlenen tarihlerde borçlarını ödeyebilmeleri için belediyemiz hizmet vermeye devam ediyor. Dileyen vatandaşlarımız belediyemize gelerek dileyenler de bankalar ve internet üzerinden ödemelerini yapabilirler. Mağdur olmamaları adına vatandaşlarımızı borçlarını ödemeye davet ediyorum. 31 Mayıs 2019 tarihinden itibaren ödenmeyen borçlar için ceza uygulanır, yapılandırma yapmışlar ise bu haklarında mahrumiyet durumu oluşabilir. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamaları adına vatandaşlarımız ödemelerini zamanında yapsınlar” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV