banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Antalya Emniyet Müdürü Tonbul'dan EXPO'ya protokol

EXPO 2016 Güvenlik Tedbirleri için Antalya Emniyet Müdürü Cemil TONBUL ile EXPO Genel Sekreteri Kazım AYDIN Arasında Protokol İmzalandı.

24 Mart 2016 Perşembe 10:54
Antalya Emniyet Müdürü Tonbul'dan EXPO'ya protokol
 23 Nisan 30 Ekim 2016 tarihleri arasında Ülkemizde ilk kez düzenlenecek olan EXPO 2016 Çiçek ve Çocuk Temalı Evrensel Botanik Sergisi, ilimiz Aksu ilçesinde 112 hektarlık alanda 6 ay boyunca açık kalacak ve sergiye 41 ülke katılacaktır.

Bugüne kadar yapılan EXPO Organizasyonlarına oranla en yüksek uluslararası katılımın beklendiği EXPO 2016 Antalya’nın açık kalacağı 6 ay içerisinde günde ortalama 40-50 bin yerli ve yabancı olmak üzere yaklaşık 8 Milyon ziyaretçi hedefleniyor.
 

Geçtiğimiz Kasım ayında ilimiz yine uluslararası bir organizasyon olan G20 Zirvesine ev sahipliği yapmış ve tüm dünyanın kalbi Antalya’da atmıştır. G20 Zirvesinde alınan güvenlik tedbirleri de yine tüm dünyada yankı bularak takdirle karşılanmış ve örnek alınmak istenmiştir.

Yine EXPO 2016 Organizasyonu ile 41 ülkeye ev sahipliği yapacak olan ilimizde, Antalya Emniyet Müdürlüğü sergi alanında alınacak güvenlik önlemlerinde, Emniyet ve Asayiş ile Kamu düzeninin korunmasını sağlamak, meydana gelebilecek muhtemel olaylara etkili bir şekilde müdahale edebilmek amacıyla; Antalya Emniyet Müdürlüğü Uncalı Hizmet Binasında 23 Mart günü İl Emniyet Müdürü Cemil TONBUL ile EXPO 2016 Antalya Ajansı adına Genel Sekreter Kazim AYDIN tarafından, EXPO 2016 Antalya Ajansı Sergi alanı güvenlik kamera görüntülerinin Kent güvenliği yönetim (MOBESE) sistemine görüntü aktarımı sağlayan protokol imzalandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV