banner51
17 Eylül 2019 Salı

Aşmak İçin Hareket'e Sporla Geçiliyor

Türkiye Beyazay Derneği Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu ziyaret etti.

08 Mart 2016 Salı 17:07
Aşmak İçin Hareket'e Sporla Geçiliyor
 Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu’nu ziyaret etti.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva Lokman Ayva, Eğitimden istihdama, spordan sağlığa yaşamın her alanındaki engelleri kaldırmak adına Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın himayesinde yürütülen “Aşmak için Hareket" projesini  aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın da desteklediği bu proje ile 81 İl’de engelli bireyler ile engelsiz bireyleri tanıştırmak, 100 bin engelli ile 100 bin engelsiz bireye spor yaptırarak birlikte olmalarını sağlamayı hedeflediklerini söyledi.


Engelli bireylerin toplumda herkes gibi eşit haklara sahip olduğunu, belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, Aşmak için Hareket projesi ile Engelli-engelsiz bireylerimizi spor sayesinde kaynaştırmayı amaçlıyoruz. Sporun birleştirici özelliği ile engelli ve engelsiz çocuklarımızın birlikte neleri başarabildiklerini görecek. Engelleri sporun kardeşliği ile yıkacağız dedi. Ziyaret toplu resim çekimi ardından sona erdi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV