banner51
17 Eylül 2019 Salı

Genç vekillerden önemli kararlar

Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) genç vekilleri, Genel Kurul'dan sonra ilk toplantısını yaptı.

21 Mart 2016 Pazartesi 18:25
Genç vekillerden önemli kararlar
 Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin (DÖGEM) genç vekilleri, Genel Kurul'dan sonra ilk  toplantısını yaptı. Toplantıda çalışma grupları oluşturulurken, Anıtkabir ziyareti ve fidan dikme etkinliği yapılması için karar alındı. 

Döşemealtı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM), 6 Mart'taki Genel Kurul'un ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. DÖGEM'in genç vekilleri, Halil İbrahim Kayalı başkanlığında ilk meclis toplantısında, meclis işleyiş trafiğini öğrenebilmek amacıyla Döşemealtı Belediye Meclis toplantılarından derlenen görüntülerini izledi. 

Çalışma grupları oluşturuldu

Meclis toplantısında “Eğitim-Kültür”, “Doğa-Çevre”, “Girişimcilik-Kariyer”, “Sağlıklı Yaşam-Spor”, “Ekonomik Altyapı-Turizm”, “Uluslararası İlişkiler” ile “Bilim-ARGE” çalışma grupları oluşturuldu. Mecliste, Anıtkabir ziyareti ve fidan dikme etkinliği yapılması için Meclis Başkanlığına yetki verildi. Toplantıda ayrıca genç vekillerin gündemle ilgili önerileri dinlendi. 

Ödüllü proje DÖGEM

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği'nin (SODEM) düzenlediği, Belediyeler Buluşması ve eskort bayan ankara Yerel Yönetimler Ödül Toplantısı'nda, Döşemealtı Belediyesi'nin DÖGEM projesi "Katılım ve Yönetişim" dalında ödül almıştı.  Belediye Başkanı Turgay Genç, ödülünü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun elinden almıştı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV