banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Konyaaltı Belediyesi’nin Elmalı turları yoğun ilgi görüyor

Konyaaltı Belediyesi’nin Elmalı Belediyesi ile gerçekleştirdiği protokol kapsamında başlattığı “Konyaaltı’ndan Elmalı’ya Kültür Gezileri” yoğun ilgi görüyor.

22 Mart 2016 Salı 14:08
Konyaaltı Belediyesi’nin Elmalı turları yoğun ilgi görüyor
  “Konyaaltı’ndan Elmalı’ya Kültür Gezileri” protokolü kapsamında Elmalı’ya gezi düzenleyen Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltılı vatandaşları Elmalı’nın tarihi ve kültürel mekânları ile buluşturuyor.

Ayda bir kez düzenlenmesi planlanan geziler, vatandaşlardan gelen yoğun talep doğrultusunda her pazar gerçekleştiriliyor. Konyaaltı Belediyesi otobüsleriyle ulaşımları ücretsiz sağlanan vatandaşlar, Elmalı’da rehber eşliğinde Elmalı Arkeoloji Müzesi, Elmalı Muhammed Hamdi Yazır Müzesi, Vahab-ı Ümmi, Ömer Paşa Cami, Sinan-ı Ümmi ve Abdal Musa Türbeleri ile tarihi çarşı ve sokakları gezme fırsatı buluyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların Elmalı gezilerine gösterdiği ilgiden dolayı memnu olduklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, kültürel gezilere önem verdiklerini belirterek, “Elmalı Belediyesi ile imzaladığımız protokolden sonra gezilerimiz yoğun bir talep gördü. Ayda bir yapmayı planladığımız gezileri şimdi her hafta gerçekleştiriyoruz. Bu güne kadar 5 gezi gerçekleştirdik. 226 vatandaşımız Elmalı’yı gezme fırsatı buldu. Elmalı’da rehber eşliğinde vatandaşlarımız tarihi güzelleri daha iyi tanıma fırsatı buluyor. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda gezilerimiz sürecektir” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV