banner51
22 Eylül 2019 Pazar

PM'den Hayri Süt Onaylandı

Parti Meclisi Hayri Süt'ün Belediye Başkan Adaylığını Onayladı.

07 Şubat 2019 Perşembe 13:12
PM'den Hayri Süt Onaylandı
 Uzun zamandan beri beklenen CHP Kaş Belediye Başkan Adayı Hayri Süt olarak belirlendi.

Hayri Süt, yaptığı yazılı açıklamada;  CHP Kaş Belediye Başkan Adaylığı görevini şahsıma uygun gören Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile parti meclisi üyelerimize, Sayın Antalya milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Muhittin Böcek’e,il ve ilçe örgütlerimize,tüm partililerimize ve Kaşlı hemşerilerime teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Bu onurlu görevi seçim zaferi ile taçlandırmak boynumuzun borcudur.


Halkımızın takdiri ile dünya güzeli ilçemiz Kaş’a hizmetkar olmaya geliyoruz. 
Fikir ve parti ayırmaksızın, her bireye ve mahalleye eşit hizmet ilkesi ile hızlı çözüm üreten,işsizlik sorununu çözen,ulaşılabilir hizmet sunmayı ilke edinmiş,kamu yararını esas alan sosyal belediyecilk anlayışı ile başlıyoruz.

Bu yönetim şekli ile ilçe örgütümüzle,aday adayı yol arkadaşlarımızla, tüm partililerimiz ve millet ittifakımızın değerli birleşenleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışıp, kimseyi ötekileştirmeden uzlaşmacı ve hoşgörülü bir çalışma tarzı ile hem büyükşehirde hem de ilçe belediyesinde millet ittifakımızın gücü ile başarılı olacağız.
Derman belediyeciliği için geliyoruz." dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV