banner51
17 Eylül 2019 Salı

İranlı turistler moral verdi

Olympos Teleferik Genel Müdür Haydar Gümrükçü “Büyük sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde İranlı turistler bölgemize moral oldu”

22 Mart 2016 Salı 14:16
İranlı turistler moral verdi
 Nevruz Bayramı nedeniyle rotasını Türkiye'ye çeviren İranlı turistler Kemer’de tatilin keyfini çıkarıyorlar. İranlı turistler bölgede bulunan birçok alternatif turizm noktasını gezme ve görme fırsatı yakalarken, bunların başında Olympos Teleferik ilk sırada yer alıyor.

Olympos Teleferik ile 2365 mt. karla kaplı zirveye çıkan İranlı turistler gördükleri manzarada bol bol fotoğraf çektirip, kar ile buluşmanın heyecanını yaşıyorlar.  Çok sayıda acente programlarında Olympos Teleferik’e öncelik verirken, İranlı turistler de bu programdan oldukça memnun kalıyorlar.

Yoğun ilgiden ve hareketlilikten son derece memnunuz!

Olympos Teleferik Genel Müdür Haydar Gümrükçü yaptığı açıklamasında, “Zor bir yıl olmasına rağmen çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyük sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde İranlı turistler bölgemize moral oldu. Yoğun ilgiden ve hareketlilikten son derece memnunuz” dedi.

Birçok farklı program dâhilinde Olympos Teleferik ile zirveye çıkan turistlere yeni bir alternatif daha eklendi. Jeep Safari ve Teleferik kombinasyonu ile ilgiyi daha da artırdıklarını ifade eden Gümrükçü, “Yeni programlarımızdan birisi olan Jeep Safari ve Teleferik kombinasyonu dahilinde misafirlerimiz bölgeyi daha iyi tanıma fırsatı buluyorlar. Bu turlar ile misafirlerimiz hem doğayı yaşıyorlar hem de teleferik ile zirve yapıyorlar” diye konuştu.

21.03.2016 – Olympos Teleferik Basın Servisi

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV