banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Antalyalıların yol arkadaşı Tütüncü

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehir içi minibüsle de yolculuk yaparak vatandaşları hem şaşırttı hem de mutlu etti.

25 Mart 2016 Cuma 17:15
Antalyalıların yol arkadaşı Tütüncü
 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tramvay ve halk otobüsünden sonra şehir içi minibüsle de yolculuk yaparak vatandaşları hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Türkiye’de vatandaşlar, şehir içi ulaşım araçlarında, kent yöneticilerini görmeye pek alışık değildir.  Ama Antalya bu konuda bir istisna yaşanıyor.

Hep halkla iç içe olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, haftanın bir günü şehir içi ulaşım araçlarıyla yolculuk yapıyor. 
Tütüncü,  yolculuk sırasında şehrin kalbinin attığı otobüslerde, dolmuşlarda ve tramvayda halkı ve ulaşım esnafını dinliyor.
 Geçtiğimiz günlerde tramvay ve halk otobüsü ile kent turuna çıkan Başkan Tütüncü de şimdi de dolmuşta Antalyalılarla yol arkadaşlığı yaptı.
 Tütüncü, şehir içi minibüs yolculuğunu Kepezaltı ve Adliye arasında çalışan MC 68 numaralı hatta gerçekleştirdi. Tütüncü, minibüse bineceği Kepezaltı depolama alanındaki şoförle sohbet etti, taleplerini dinledi. 

 Vatandaş şaşırdı
Başkan Tütüncü, daha sonra akıllı biletini kullanarak MC 68 numaralı minibüse bindi. Duraklardan minibüse binen yolcular, içeri de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü görmenin önce şaşkınlığını sonra mutluluğunu yaşadılar. Vatandaşlar, ilk kez bir şehir içi ulaşım aracında belediye başkanı gördüklerini ifade ettiler. Başkan Tütüncü de değişik zamanlarda kent içi ulaşım araçlarına binerek, hem vatandaşların, şoförlerin toplu taşımayla ilgili sıkıntılarını dinlediğini hem de onlarla güzel yol arkadaşlığı yaptığını belirtti.
Başkan Hakan Tütüncü, yolculuk sırasında oturduğu koltuğu bir bayana verdi ve yolculuğunu ayakta devam ettirdi.
Tütüncü, yaklaşık 1,5 saat süren yolculuk sırasında vatandaşların ulaşımla ve kentle ilgili taleplerini dinledi.
Minibüs yolculuğunda Başkan Tütüncü’ye meclis üyesi Hasan Demir eşlik etti. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV