banner51
18 Eylül 2019 Çarşamba

Asat Takdir Topladı

Su Kesintisi Aynı Günün Akşam Saatlerinde Hattın Açılmasıyla Sona Erdi

29 Ağustos 2019 Perşembe 20:42
Asat Takdir Topladı
Kepez İlçesi Varsak köprüsündeki ana içme suyu hattı deplasesi için ekiplerini seferber eden Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, çalışmayı beklenenden önce tamamlayıp, abonelere su verdi
Vatandaş mağduriyetini en aza indirmek için yoğun bir gayret gösteren ASAT takdir topladı.
ASAT Genel Müdürlüğü, Varsak Köprüsünde tramvay hattı üzerindeki altyapı çalışması nedeniyle 28 Ağustos Çarşamba günü Kepez ilçesindeki bazı mahallelerde 1 günlük su kesintisi yaşanacağını duyurmuştu. ASAT ekiplerinin seferber olduğu çalışma sabahın erken saatlerinde başladı ve hava kararmadan tamamlandı. ASAT ekipleri, altyapı çalışması kapsamında, bölgeden geçen ana içme suyu hattında deplase yaptı. Bölgedeki raylı sistem güzergâhının altından geçen 630 mm’lik ana içme suyu borusu proje kapsamında farklı bir noktaya kaydırılarak kesişme alanından taşındı. Üzerinde çalışılan hat, yüksek standart HDPE boru içme suyu ana iletim hattına dâhil olduğundan Kepez İlçesi’nde ve Aksu’da çeşitli mahallelerde planlı olarak gerçekleştirilen su kesintisi de aynı günün akşam saatlerinde hattın açılmasıyla sona erdi.
ASAT Genel Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların mağduriyetini en aza indirmek için son derece planlı ve yoğun bir mesai ile tüm altyapı deplase işleminin başarılı şekilde tamamlayarak takdir topladı.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV