banner51
17 Eylül 2019 Salı

Başkanlar Antalyaspor’u sevdirmeli

Başkan Hakan Tütüncü, “Antalyaspor’u sevdirmek, belediye başkanlarının en önemli görevi olmalıdır.” dedi.

12 Mart 2016 Cumartesi 14:39
Başkanlar Antalyaspor’u sevdirmeli
 Büyük Antalyaspor Derneği’ni kabul eden Başkan Hakan Tütüncü, “Antalyaspor’u sevdirmek, belediye başkanlarının en önemli görevi olmalıdır.” dedi. 

Büyük Antalyaspor Derneği’nin yeni yönetimi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu’nun da yer aldığı ziyarette Antalyaspor konuşuldu. Dernek Başkanı Mustafa Türker,  Antalyasporluluk bilincini artırmaya yönelik sosyal aktiviteler yaptıklarını söyledi. 


Antalyaspor şehirle bütünleşmeli 

Derneğin yeni yönetimine başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, Büyük Antalyaspor Derneği’nin, Antalyasporluluk bilincini artırmaya dönük çalışmalarını takdirle karşıladığını belirtti. 
Başkan Tütüncü, sürdürülebilir bir başarı için de Antalyaspor’un şehir ile bütünleşmesi gerektiğinin altını çizdi.
Tütüncü, “Şampiyon olmuş Anadolu kulüplerinin başarılarının temelinde aidiyet hissi vardır. Aidiyet hissi olmazsa başarı gelmez.” dedi.  


Antalyasporluluk için 5 bin forma 

Tütüncü Antalyasporluluk bilinci kazandırmak amacıyla çocuklara 5 bin adet Antalyaspor forması dağıttıklarını, 5 bin adet daha dağıtmayı planladıklarını vurguladı.  Sporu sevdiğini ve spora ciddi bir destek verdiğinin altını çizen Tütüncü, “Bir şehir marka olmak istiyorsa o şehrin iyi bir futbol, basketbol ve voleybol takımlarına ihtiyacı var.” ifadesini kullandı.


Antalyaspor armalı duvar saati 

Her zaman derneğin yanında olduğunu işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, “Çok sevdiğimiz Antalyaspor’umuzun şehirle bütünleşmesi için üzerimize düşeni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Büyük Antalyaspor Derneği’nin,  Antalyasporluluk bilincini artırmaya yönelik çalışmalarına destek vermeye hazırız. Bana göre belediye başkanlarının en önemli görevi de Antalyaspor’u sevdirmek olmalıdır.” açıklamasını yaptı. 


Büyük Antalyaspor Derneği Başkanı Mustafa Türker, ziyaretin anısına Tütüncü’ye üzerinde Antalyaspor’un armasının olduğu duvar saati armağan etti. 


Anı fotoğrafı çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.     Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV