banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Belediye sağlık merkezi yükseliyor

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün vaat ettiği 70 projeden biri olan sağlık merkezinin inşaatında sona yaklaşıldı.

24 Mart 2016 Perşembe 10:26
Belediye sağlık merkezi yükseliyor
 Kepez Belediyesi, 2015 yılı yatırım programına aldığı 8 projede yer alan Sağlık Merkezi inşaatında sona gelindi. 

Sağlık tesisi, belediye hizmet binasının bahçesinde başka bir alana taşınan ve yıkılan atölye binalarından boşalan alana inşa edilecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, seçim vaadi 70 projeden biri olan ve Ekim ayı içerisinde temeli atılan sağlık merkezinin, 2016 yılı ortasında hizmete açılması planlanıyor. 

Tesiste neler var? 

4 katlı sağlık merkezinde doktor, muayene, psikolog, diyetisyen odaları bulunacak.  Merkezde, 65 yaş üstü yaşlılara yönelik evde bakım ve anne çocuk sağlığı hizmeti de verilecek. Ağız ve diş sağlığı polikliniğinin de yer alacağı tesiste ayrıca hasta müşahede odası da bulunacak. Sağlık merkezinde, kafeterya ve sağlık alanında seminerlerin verileceği bir salon da olacak. 

8 projenin 5'i tamam 

Başkan Hakan Tütüncü, seçim vaadi 70 proje içerisindeki 8 projeyi 2015'te yapılacağını açıklamıştı. Şefkat ve huzur evi, merkez camii, semt spor sahaları ve açık yüzme havuzu projelerinin inşası ile birlikte, sağlık merkezi inşası da bitme aşamasına geldi.  Geri kalan Tek Sarnıç Kent Parkı, şehir kütüphanesi ve sosyal yardım merkezinin hazırlıkları da devam ediyor.Projelerin bitmesini bekleyen hanımları da sabırsızlanıyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV