banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Eski Ramazanlar Kepez’de

Dokumapark’ta açılacak olan Ramazan Sokağı, Antalyalıları eski ramazan günlerine götürecek.

13 Mayıs 2019 Pazartesi 15:13
Eski Ramazanlar Kepez’de

Kepez Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Ramazan Sokağı açılıyor. Dokumapark’ta 13 Mayıs pazartesi saat 21.30’da açılacak olan Ramazan Sokağı, Antalyalıları eski ramazan günlerine götürecek.

Kepez Belediyesi, iyiliğin, yardımseverliğin ve hoşgörünün ayı olan Ramazan’da eski ramazan günlerini aratmayacak bir etkinliğe imza atıyor. Nostaljik Ramazan Sokağı, 13 Mayıs pazartesi günü saat 21.30’da Dokumapark’ta açılıyor. Eski ramazan günlerini aratmayacak olan ‘Ramazan Sokağı’ birbirinden güzel etkinliklerle Antalyalıları misafir edecek. İsteyenlerin gün içerisinde de gezebileceği sokak, herkesi eski ramazan günlerine götürecek. Kepez Belediyesi’nin Dokumapark’ta açacağı Ramazan Sokağı, renkli görüntülere sahne olacak.

Ramazan sokağı Dokumapark’ta

Aile çay bahçesi’nden, 80’li yılların bakkalına, kahvehane’den kitapçıya kadar özlenen birçok anıya ışık tutacak Ramazan Sokağı, geleneksel lezzetleri ile de ağızları tatlandıracak. Konserler, sinema gösterimleri ve sahne etkinlikleri de ramazan sokağına renk katacak. Kaba görüntüsünün altında ince bir zeka barındıran Karagöz ile bilgili, okumuş ve kibar arkadaşı Hacivat’ta, ramazan sokağının konuğu olacak. Ramazanların olmazsa olmazı Türk Tasavvuk Musiki konserleri ile de kulakların pası silinecek. Ramazan ayı boyunca gezilebilecek olan Ramazan sokağı Antalyalılara eski ramazanları aratmayacak.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV