banner51
17 Ekim 2019 Perşembe

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Her Şey Güzel Bir Kepez İçin

Antalyalılara Doğanın Kucağında Bir Yaşam Alanı Sunuyor.

10 Temmuz 2019 Çarşamba 13:45
Her Şey Güzel Bir Kepez İçin

Kepez’de Başlayan Yeşil Seferberliği İle Daha Da Yeşillendirilen Dokumapark, Antalyalılara Doğanın Kucağında Bir Yaşam Alanı Sunuyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün başlattığı ‘Yeşil Seferberliği’ kapsamın da yemyeşil güzel bir Kepez için çalışılıyor. Hummalı bir şekilde çalışan Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Antalya’nın cazibe merkezi haline gelen DokumaParkı yeşillendirme çalışmaları ile daha da güzelleştirdi. Antalyalılara doğanın kucağında bir yaşam alanı sunan Kepez Belediyesi’nin kendi seralarında ürettiği süs bitkileri de DokumaPark'ın rengarenk bahçelerinde yerini aldı. Yeşillendirme çalışmalarının devam ettiği alana binlerce mevsim bitkisi ve rengarenk çiçekler dikildi.
Kepez yeşil alan rekortmeni
Yeşil seferberliği ile Kepez’in meydanlarının, bulvarlarının, parklarının, bahçe ve sokaklarının çok daha yeşil ve renkli bir hale geleceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, görev yılları içerisinde Kepez’e 3 milyon 200 bin metre kare yeni yeşil alan kazandırdıklarını vurguladı. Kepez’deki sosyal yaşam alanlarının tamamının çiçek bahçesine dönüşeceğine de değinen Başkan Tütüncü, “Her şey daha güzel bir Kepez için” dedi. Kepez Belediyesi tarafından başlatılan yeşil seferberliği kapsamında, ilçedeki bulvarlara, kent parklarına, meydanlara, belediye tesislerinin, kamu binalarının bahçelerine, mahalle parklarına, caddelere Antalya’ya özgü süs bitkileri ile zeytin ve narenciye ağaçları dikiliyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV