banner51
22 Eylül 2019 Pazar

Kepez’de Gönül Köprüleri Kuruyor

Vatandaşın İsteklerini Dinliyor

19 Ağustos 2019 Pazartesi 13:54
Kepez’de Gönül Köprüleri Kuruyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin gönül kapılarını çalmaya ve talepleri yerinde dinlemeye devam ediyor
Kepez Belediye Başkanlığı görevini 3’üncü kez üstlenen Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin gönül kapılarını her gün tek tek çalıyor. Sosyal medya hesaplarından kendisini çay içmeye davet eden ilçe sakinlerinin evlerine konuk olan Başkan Tütüncü, talepleri yerinde dinleyerek, çözüm noktasında da bürokratlarına talimatlar veriyor. İçilen bir bardak çay eşliğinde gerçekleştirilen samimi sohbetlerle Tütüncü, Kepez’de gönül köprüleri inşa ediyor.
Gönüllerin Başkanı
Her gün farklı mahallelerde, farklı gönül kapılarını çalan Başkan Tütüncü, davetlere yetişebilmek için adeta zamanla yarışıyor. Hemşehrileriyle mutlulukları paylaştıklarını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Her akşam kapı kapı, mahalle mahalle evleri ziyaret ederek, hemşehrilerimizle nice mutlulukları paylaşıyoruz. Sıcak yuvalara konuk olmaktan, güzel bir sohbete ortak olmaktan ve birlikte hatıralar biriktirmekten çok mutlu oluyorum. Kocaman projeler yapmayı bütün belediyeciler bilir. Ama önemli olan yönettiğiniz şehirdeki insanlarla bir aile hukukunu geliştirebilmek, gönül köprüleri kurabilmektir. Biz gönül kapılarını çalmaya, daha çok gönül köprüleri kurmaya ve daha güzel bir Kepez için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV