banner51
19 Ekim 2019 Cumartesi

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Kepez’e Yirmi Bir Yeni Semt Parkı

Kepez Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, 2019 Ocak Ayından İtibaren İlçeye Toplamda 44 Bin 639 Metre Karelik, 21 Yeni Semt Parkı Kazandırdı.

25 Eylül 2019 Çarşamba 15:43
Kepez’e Yirmi Bir Yeni Semt Parkı
 Kepez Belediyesi, Antalya’nın en yeşil merkez ilçesi Kepez’e yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 2019 Ocak ayından itibaren ilçeye toplamda 44 bin 639 metre karelik,  21 yeni semt parkı kazandırdı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından itibaren değişen ve gelişen Kepez,  459 adet yeni semt parkına kavuştu. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeye yeni semt parkları kazandırırken, bir yandan da mevcut parkların bakım ve onarım işlerini de üstlendi. 

HER YENİ PARK, YENİ BİR YEŞİL ALAN 
Kepezlilerin hizmetine sunulan her semt parkı ise ilçenin yeşil alan oranını da bir kat daha artırdı. Kepez’in yeni semt parklarında, diğer parklardaki gibi yürüyüş alanları, yeşil alanlar, jimnastik aletleri, pergoleler, oturma gurupları ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Değişen ve gelişen Kepez’e yüzlerce yeni park kazandıran Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe sakinlerine de doğanın kucağında yeni semt parkları kazandırmaya devam edecek.  

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV