banner51
18 Eylül 2019 Çarşamba

Kepez’İn Kış Spor Okulu Kayıtları Başladı

Kepez Belediyesi’Nin 12 Ay Kesintisiz Spor Eğitimi Verdiği Spor Okulları, Kış Eğitimleri İçin Öğrenci Kaydı Almaya Başladı

12 Eylül 2019 Perşembe 15:14
 Kepez’İn Kış Spor Okulu Kayıtları Başladı
Yaz Spor Okulları’Nı Görkemli Bir Törenle Kapatan Kepez Belediyesi, Şimdide Kış Spor Okulu’Nu Açıyor
İlçede 12 ay boyunca kesintisiz spor eğitimi veren Kepez Spor Okulu, kış eğitimleri için öğrenci kaydı almaya başladı. Yaz döneminde 5 bin 435 çocuk ve gence 10 branşta spor eğitimi veren Kepez Belediyesi, Kış Spor Okulu’nun kapılarını açmaya hazırlanıyor. Futbol, yüzme, cimnastik, voleybol, tekvando, tenis, basketbol, su topu, güreş ve okçuluk dallarında kayıt almaya başlayan Kış Spor Okulu, bu yılda binlerce çocuğa beş yıldızlı spor komplekslerinde eğitim alma imkanı sunacak.
KAYIT İÇİN İSTENEN EVRAKLAR
Bugüne kadar 73 bin 800 öğrenciye spor eğitimi veren Kepez Spor Okulu, sadece kendi sınırları içerisinde değil, tüm Antalya’nın çocuk ve gençlerine kapılarını aralıyor. Spor Okulu’na ilk defa kayıt yaptıracaklardan kimlik fotokopisi(çocuk), kayıt esnasında doldurulacak kayıt formu isteniyor. Yaz Spor Okulu’nda eğitim gören ve Kış Spor Okulu’na tekrar devam etmek isteyen öğrencilerin ise sadece kayıtlarını yenilemesi yeterli oluyor. Yüzme ve su topu branşında Spor Okulu’na kayıt yaptıracak öğrencilerin ise Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan idrar testinin ardından, kayıt formu doldurarak, kimlik fotokopisi ile müracaat etmeleri gerekiyor.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV