banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Kepez’in Sünnet Kayıtları Başladı

Sünnet Şöleni’nin bu yıl 11’ncisi gerçekleştirilecek

20 Mayıs 2019 Pazartesi 15:39
 Kepez’in Sünnet Kayıtları Başladı
Kepez Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Sünnet Şöleni’nin bu yıl 11’ncisi gerçekleştirilecek. Kayıtları başlayan Sünnet Şöleni için başvurular 15 Haziran’da sona erecek.

Kepez Belediyesi, ilçede ikamet eden çocukları bu yılda ücretsiz olarak hijyenik bir ortamda uzman hekimlerce sünnet ettirecek. Bu yıl 11’ncisi gerçekleştirilecek olan sünnet şöleninin kayıt başvuruları başladı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Kepez Belediyesi’nin yanında bulunan Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvuruda bulunmaları gerekiyor. Kepez’de ikamet eden 6 yaşından gün almış çocukların kabul edileceği sünnet şöleninin kayıtları 15 Haziran’da sona eriyor.

Kayıtlar 15 Haziran’da son

Toplu sünnet şöleni kapsamında sünnet ettirilen çocukların sünnet kıyafetleri de belediye tarafından karşılanıyor. Kepez Belediyesi, erkekliğe ilk adımını atacak olan çocuklara pantolon, gömlek, pelerin, ayakkabı, taç ve asa hediye ediyor. Sünnet operasyonunun ardından, her yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem bir sünnet şöleni gerçekleştirilecek.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV