banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Kepezli kadınlara 20 bin sümbül dağıtıldı‏

Kepez Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için özel olarak yetiştirilip saksılanan 20 bin çiçeği kadınlara dağıttı.

08 Mart 2016 Salı 18:05
Kepezli kadınlara 20 bin sümbül dağıtıldı‏
 Kadının toplumdaki önemine dikkat çekmek amacıyla her yıl 8 martta kutlanan Dünya Kadınlar Günü için Kepez Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan 20 bin adet  çiçek dağıtıldı.

Kadınlar matinesi ve Kadın ve Anne semineri gibi kadınlar için düzenlenen programların yanı sıra, güne özel ilçede yaşayan kadınlara 20 bin adet sümbül dağıtıldı. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından özel olarak yetiştirilip saksılanan 20 bin çiçek Özdilek ve Erasta Alış Veriş Merkezleri’nde kadınlara dağıtıldı.

Üzerinde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün güne özel mesajının yer aldığı çiçekler kadınların yüzünde gülümsemeye sebep oldu. Genç Başkan’a bu jesti için teşekkür eden kadınlar, Kepez’de son yıllarda kadınlar için düzenlenen sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklerle önemsendiklerini, hissettiklerini sözlerine ekledi. İlçede yaşayan 20 bin kadına çiçeklerle ulaşan Tütüncü, özellikle yılın bir günü değil, her günü hatırlamamız gerektiğinin altını çizerek tüm kadınların gününü kutladı.  Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanarak dağıtılan çiçekler günün anlam ve önemini uzun süre yaşatmak için Kepezli kadınların evlerine doğru yola çıktı.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV