banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Tütüncü mahalle başkanlarını dinledi

Tütüncü, 66 mahalle başkanıyla yaptığı toplantıda her mahallenin taleplerini bizzat öğrendi, yeni yatırım müjdeleri verdi.

08 Mart 2016 Salı 17:31
Tütüncü mahalle başkanlarını dinledi
 Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, 66 mahalle başkanıyla yaptığı toplantıda her mahallenin taleplerini bizzat öğrendi, yeni yatırım müjdeleri verdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı’nın ikincisini düzenlediği ‘Mahalle Başkanları İstişare Toplantısı’nda tek tek mahallelerin taleplerini dinledi, yeni müjdeler verdi. Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki bir termal otelde düzenlenen buluşma, 3 gün sürdü. İlçedeki 66 mahallenin partili sorumluları, mahalle sakinlerinin isteklerini direkt olarak ifade etme fırsatı bulurken, aralarında tanışma ve kaynaşma fırsatı da elde etti.

İlçe teşkilatı tam kadro katıldı

AK Parti İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Teşkilat Başkanı Fatih Şahin, Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Turan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan’ın katıldığı buluşmada, mahalle başkanları 20’şerli gruplar halinde Başkan Tütüncü ile toplantı yaptı. Her mahalle başkanı sırasıyla kendini ve mahallesini tanıtarak, mahalle sakinlerinin belediyeden beklentilerini anlattı. Tütüncü de anında bu isteklere yanıt verdi.

Aradaki samimiyeti arttırdık

Sandıklı’da Antalya’nın stresli havasından uzak vaziyette mahalle başkanlarıyla aynı ortamı paylaştıklarını belirten Tütüncü, sorunların konuşulduğu güzel bir buluşma sağladıklarını söyledi. Geçen yıl Antalya’da ilk kez yapılan bu toplantının tekrarlanacağı sözünü yerine getirdiklerini belirten Tütüncü, teşkilata önem veren bir belediye başkanı olduğunu hatırlattı. Teşkilatın başarılı olmasıyla hepimizin başarılı olacağına inandığını belirten Tütüncü, “Kepez’i yeni hizmetlerle, yatırımlarla geliştireceğiz. Ama bunun için en önemli şart, aramızdaki samimiyetin güvenin sağlam olması.” dedi.

Kamu hizmetlerini yönlendirdik

Vatandaşların belediyeden beklentilerini ele alındığı ve kafalardaki soru işaretlerinin giderildiği bir toplantı olduğunun altını çizen Tütüncü, “Kardeşliğimizin gelişmesi noktasında bir araya geldik. Belediye hizmetlerimizin mahalle başkanları üzerinden halkımıza etkin biçimde anlatılması konusunda çalıştık. Geçtiğimiz yıl da böyle verimli bir kamp yapmıştık. Mahalle başkanları ilçe geneli yaptığımız çalışmaları görmüş oldu. Biz de onların istediği şekilde hizmetlerimize yön veriyoruz. Amacımız kamu hizmetimizin kalitesini yükseltmek. Sosyal ortamlarda da teşkilatımız ile belediye arasındaki gönül bağını güçlendirmiş oluyoruz.” diye konuştu.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV