banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Tütüncü, “Ramazan Paylaşınca Güzel “

Tütüncü, ramazanın sofralarının paylaşınca güzel olduğunu söyledi.

13 Mayıs 2019 Pazartesi 15:08
 Tütüncü, “Ramazan Paylaşınca Güzel “
Kepez Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ramazan sofralarının ikincisi Düdenbaşı Mahallesi’nde kuruldu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ramazanın sofralarının  paylaşınca güzel olduğunu söyledi.

Kepez Belediyesi, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’te ilçedeki 68 mahalle sakinini gönül sofralarında buluşturmaya devam ediyor. Geleneksel olarak düzenlediği ramazan sofralarının ikincisini Düdenbaşı Mahallesi’nde kuran Kepez Belediyesi, binlerce Kepezliyi iftar sofralarında buluşturdu. Düdenbaşı, Teomanpaşa,Mehmet Akif ve Güneş Mahalle sakinlerini bir araya getiren iftar yermeğine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr. Ayşe Tütüncü ve meclis üyeleri ile beraber katıldı. Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif’in de okunduğu Ramazan sofralarında eller dualar için açıldı.

Sofraları paylaşıyoruz

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Hemşehrilerimiz ile bu güzel sofraları paylaşmak, bu güzel iftarlarda buluşmak mutlulukların en büyüğü” dedi. On bir yıldır hemşehrileri ile gönül sofralarında bir araya geldiklerini dile getiren Başkan Tütüncü, “Her gün büyüyen bir sevgiyle yolculuğumuza devam ediyoruz. Aradan geçen zaman dostluğumuzu kardeşliğimizi büyütüyor. Hemşehrilik hukukumuzu daha da güçlü hale getiriyor. On bir yıldan bu yana her gün mahalle iftarlarımızla sofralarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Paylaşımın, rahmet ve merhametin, muhabbetin ayı olan ramazan da önemli olan bir olmak ve birlik olmaktır. Kepez’in bütün mahallelerinde bunu paylaşıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. “ dedi.

Ramazan kardeşliktir

Hemşehrilerine de iftar yemeğine katılımlarından dolayı teşekkür eden Başkan Tütüncü, “Allah hepinizden razı olsun. Buraya geldiniz, bu güzel sofrayı bizlerle paylaştınız. Muhabbetimizi bambaşka bir biçimde derinleştirdiniz. Hepinize gönül dolusu teşekkürler. Bu ramazan gününde birbirimizin gönlünü almaya bakalım. Birbirimizin kapısını çalalım. Gönül sofralarına konuk olalım. Birlikte ve beraber olalım. Ramazan paylaşınca güzel. Ramazan kardeş olunca güzel. Ramazan dostluğumuzu büyütünce güzel. Ramazan birlikte bu sofraları paylaşınca güzel” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV