banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Tütüncü “Sivil düşünceyi önemsiyorum”

Başkan Hakan Tütüncü, sivil toplum kuruluşlarının düşüncelerini, şehre sağladıkları katkıyı önemsediğini söyledi.

22 Mart 2016 Salı 13:48
Tütüncü “Sivil düşünceyi önemsiyorum”
 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Genç İş Adamları Derneği(ANTGİAD)’ne, Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD)’ne ve Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde şehrin sorunları ile iki kurumun ortak yapabileceği çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette şehri konuştular

ANTGİAD ziyaretinde dernek ve belediye işbirliği ile Kepez’deki 3 okul arasında ödüllü münazara yarışması düzenlenmesi konuşuldu. Başkan Hakan Tütüncü, projenin yapılması için gereken desteği vereceğini ifade etti.  

ANTGİAD Başkanı Volkan Barutçu da ziyaretin anısına Tütüncü’ye, Antalya şehrinin önceki yıllarda çekilmiş bir fotoğrafını hediye etti.
ANSİAD ziyaretinde Başkan Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, kentsel dönüşümle ilgili düşüncelerini Tütüncü’ye aktardılar. Tütüncü, Makine Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’ni ziyaretinde Başkan Ayşen Hamamcıoğlu ile protipini yaptıkları Devrim otomobilini konuştular.

“Sivil toplumun desteğine ihtiyacımız var”

Sivil toplum kuruluşlarının, kent için güzel işler yaptıklarını söyleyen Başkan Hakan Tütüncü, “Sivil toplumu güçlendirmeye, sivil toplumun şehirlerin gelişmesinde katkılarını talep etmeye ihtiyacımız var. Sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimlere pek çok açıdan katkı ve destek sağlayabilecek kurumlardır. Bu bakımdan sivil toplum kuruluşlarını çok önemsiyorum. Onların ne düşündüğünü, şehre sağladıkları katkıları önemsiyorum.” açıklamasını yaptı.  

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV