banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Tütüncü STK’lar ile iİftarda Buluştu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sivil Toplum Kuruluşları ile iftar yemeğinde bir araya geldi

24 Mayıs 2019 Cuma 15:00
Tütüncü STK’lar ile iİftarda Buluştu

Sivil Toplum Kuruluşları ile iftar yemeğinde bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hayata farklı pencerelerden bakılsa da hemşehrilik hukukunda buluşulduğunu söyledi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sivil Toplum Kuruluşları’nı(STK), iftar yemeğinde ağırladı. Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftar yemeğine eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte katılan Başkan Tütüncü, masaları tek tek gezerek, katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İftar yemeğinde STK’lara seslenen Başkan Tütüncü, kardeşlik çağrısında bulundu. Bireysel yaşantıda as olanın gönüllere bırakılan izler olduğunu vurgulaya Başkan Tütüncü, toplumsal yaşantıda ise birlik ve beraberliğini muhafaza edebilenlerin geleceğe daha güçlü yürüdüğünü vurguladı. Tütüncü, Ramazan ayının toplumun kaynaşması için bir vesile olduğunu ve maneviyatımızı da güçlendirdiğini söyledi.

Hemşehrilikte buluşuyoruz

Kardeşliğimizi daha farklı bir frekanstan gönüllerimize fısıldandığını söyleyen Tütüncü, “İhtiyaç duyduğumuz en önemlisi, birbirimize sımsıkı sarılmak. Kardeşliğin önündü hiçbir şeyi engel olarak görmemek.” dedi. Toplumumuzun temel dinamikleriyle bu tür sofralarda bir araya gelmek istediklerini belirten Tütüncü, toplumun tüm renklerini aynı masada bir araya getirerek gönüllerin birbirine biraz daha alışmasını amaçladıklarını söyledi. Geçmişte Çanakkale, KKTC gibi yerlerde birlikte mücadele edenlerin yine bizler olduğunu hatırlatan Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. Bu coğrafyanın her noktasında vatanımızın milletimizin birliğini sağlayan bizdik. Gelecekte kötü bir kalkışmayla karşılaşırsak, karşılarında yekvücut olacak olan yine biziz. Birlikte yaşama kültürümüzü, birbirimizin farklılıklarının aslında bir renk olduğunu kavramak zorundayız. Beyaz en güzel kendini siyahta gösterir.” diye konuştu

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV