banner51
18 Eylül 2019 Çarşamba

Tütüncü, Zabıta Haftası’nı Personeliyle Kutladı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Zabıta Teşkilatının 193. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Personelinin Zabıta Haftası’Nı Kutladı

05 Eylül 2019 Perşembe 16:56
Tütüncü, Zabıta Haftası’nı Personeliyle Kutladı
Zabıta Teşkilatı’Nın 193. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Sabah Kahvaltısında Personeliyle Bir Araya Gelen Kepez Belediye Başkani Hakan Tütüncü, Belediyelerin Dişa Açilan En Önemli Yüzü Olan Zabita Teşkilatlarinin, Ayni Zamanda Da Belediyelerin Aynasi Olduğunu Söyledi 
Belediye yemekhanesinde düzenlenen kahvaltıda zabıta personeliyle bir araya gelen Başkan Tütüncü, zabıta teşkilatlarının belediyelerin aynısı olduğunu söyledi. Zamanla her şeyin değiştiğini ve geliştiğini de dile getiren Başkan Tütüncü, “Zamanla belediyeler de değişiyor, ihtiyaçlarda değişiyor. Bu değişen şartlar içerisinde elbette devletin kolluk anlayışı da değişiyor. Daha insan odaklı, daha insan merkezli bir yapı hem belediyeler, hem de devletin diğer kurumlarına egemen oldukça, hakim oldukça yönetimin anlayışı da değişiyor. İnsan merkezli bir anlayış kendini farklı yönleriyle ve boyutlarıyla gösteriyor. “ dedi. 
“Kepez, 10 yıl öncenin Kepezi değil”
“Değişen anlayışa göre zaman içerisinde kendimizi tekrardan, yeniden revize etmenin yollarını aramalıyız” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “Kepez'de değişiyor. Kepez 10 yıl öncenin Kepezi değil. Aramızda Kepez'deki değişimi gelişimi özümsemiş arkadaşlarımız var. Kepez'in dünü ve bugününe şöyle bir baktığımızda; çok ciddi değişimler, çok ciddi gelişmelerin olduğunu görüyoruz. Biz de belediye olarak; bu değişen şartlara göre gelişen şehirleşme ortamında bizim de beklentileri karşılamamız gerekli. Böylesi bir süreci hep beraber yaşayacağız. Hemşehrilerimize daha kaliteli hizmet üretebilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı. 
Tütüncü’den zabıtalara teşekkür 
Zabıta teşkilatının canla başla çalıştığını da dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Teşkilatlarımızın ne kadar fedakârca çalıştığını çok iyi biliyorum. Zabıtalarımız 24 saat vatandaşın hizmetindedir. Bu fedakarlıklarından dolayı hemşehrilerimizin ve ilçemizin adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte zabıta teşkilatımızı güçlendirme ve kuvvetlendirme en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Belediyenin dışa açılan en önemli yüzlerinden birisi biliyorsunuz ki; zabıta teşkilatıdır. Zabıta teşkilatlarının yapacağı hatalar belediyeleri sevimsiz gösterebileceği gibi, fazla müsamahakar davranmakta kamu düzenin bozulmasına sebep olacaktır. “ diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV