banner51
22 Eylül 2019 Pazar

Tütüncü’den Çalışanlarına Çifte Bayram

Kepez Belediyesi, işçi personeline çifte bayram yaşattı

31 Mayıs 2019 Cuma 17:50
Tütüncü’den Çalışanlarına Çifte Bayram

Çalışanlarına, maaşlarını ve sosyal haklarını zamanında ödemeye önem veren Kepez Belediyesi, bayram öncesi 2019 mali yılının ikinci ikramiye ve birinci özendirme ödemelerini yaparak, işçi personeline çifte bayram yaşattı.

Kepez Belediyesi, işçi personeline ikramiye ve özendirme ödemelerini bayram öncesi yaptı. Çalışanlarının özlük haklarını ön planda tutan Kepez Belediyesi, 2019 mali yılının ikinci ikramiye ve birinci özendirme ödemelerini işçi personeline 9 günlük bayram tatilinin son mesai gününde ödedi. Personelinin maaş ve sosyal haklarını zamanında ödemeye önem veren Kepez Belediyesi, ikramiye ve özendirme ile işçi personeline çifte bayram sevinci yaşattı.

İşçilerimiz güle güle harcasın

Kepez’in gelişiminde ve güzelleşmesinde çalışanlarının büyük emeği olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “2019 mali yılının ikinci ikramiyesi ve birinci özendirmesini işçi kardeşlerimizin hesaplarına yatırdık. Tüm işçilerimiz, ikramiye ve özendirmelerini bayramda aileleri ile birlikte güle güle harcasınlar.” dedi. Başkan Tütüncü, tüm personele gayret ve emeklerinden dolayı da teşekkür etti

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV