banner51
17 Eylül 2019 Salı

Tütüncü’den eğitime destek

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, okul ziyaretlerinde verdiği sözleri tutarak okulları güzelleştiriyor.

17 Mart 2016 Perşembe 12:59
Tütüncü’den eğitime destek
 Gösterdiği ilgi ve alakayla ilçesindeki öğrencilerin sempatisini kazanan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, okul ziyaretlerinde verdiği sözleri tutarak okulları güzelleştiriyor.
 
Kepezli çocukların eğitim seviyesini okullara yaptığı desteklerle artmasına katkı koyan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde çocuklara sözünü verdiği bakım ve onarım çalışmaları için Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüklerinin ekiplerini görevlendirdi. Okulların çeşitli bakım onarım ve ihtiyaçları ile peyzaj düzenlemeleri ekipler tarafından bir bir yapılıyor.


Okullar güzelleşiyor


Başkan Tütüncü’nün sözünü yerine getiren ekipler, bölgede eğitim veren çok sayıda okulun onarım işlemlerini gerçekleştirdi. Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan Gülgün-Nihat Ömür Orta Okulu, daha güzel bir eğitim ortamı sunması için çevre düzenlemesi yapılarak çocuklara armağan edildi. Yine Gazi Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul İlkokulu’nun da çevre düzenlemesi işlemleri belediye ekipleri tarafından gerçekleştirildi. Teomanpaşa Mahallesi’nde bulunan Fatma Nur Çelik İmam Hatip Orta Okulu’nun çevre ve peyzaj düzenlemeleri gerçekleştirilerek öğrencilere daha yeşil ve düzenli bir eğitim ortamı sağlandı. 

Ziyaretlerinde okul yönetimi, öğretmenler ve okul aile birliği üyeleriyle görüşen Başkan Tütüncü, okulların eksikliklerini bizzat kendisi tespit ederek bürokratlarını görevlendirdi. Ekiplerin tamamladığı çalışmalar ile Kepez’de eğitimin kalitesi günden güne artıyor. Çocuklara daha güçlü yarınlara ulaşmaları için elinden gelen tüm desteği vereceğini belirten Tütüncü, ilçedeki imkanları her geçen gün daha üst seviyeleri taşımayı ve öğrencilerin konforlu, modern alanlarda eğitim görmelerini sağladıklarını ifade etti. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV