banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Yeşili en fazla Kepez’in bahçeleri bakımda

Kepez Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin olarak gerçekleştiriliyor.

14 Mart 2016 Pazartesi 11:40
Yeşili en fazla Kepez’in bahçeleri bakımda
 Kepez Belediyesi tarafından ilçede bulunan parkların temizlik ve onarım işlemleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından rutin olarak gerçekleştiriliyor.

Antalya’nın en fazla yeşil alana sahip ilçesi olma gururunu yaşayan Kepez’de bulunan mevcut parklar ve kurumların çevre düzenlemeleri, belediye ekipleri tarafından düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Yeşil alan miktarını artırmak için günden güne yoğun mesai harcayan Kepez Belediyesi, aynı zamanda mevcut bahçe ve parkların temizlik ve budama işlemlerini de sürdürüyor. 


Bölgedeki cami ve okulların yıl boyu lokal destekleri bu kapsamda karşılanıyor. Kaldırım, bahçe ve revizyon işlemleri de yine düzenli aralıklarla devam ediyor. Kepez Belediyesi tarafından bu kapsamda hem açılan park ve alanlar hem de cami okul gibi kamunun kullandığı noktaların bahçe bakımları gerçekleştiriliyor. Park ve bahçelerin temizlik, budama, çimlendirme, onarım, bakım, sulama ve yeni bakım çalışmaları Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından rutin olarak devam ediliyor. Ekipler uzman kadrolarıyla parkları, bahçeleri ve okulları güzelleştirerek daha yeşil bir Kepez için çalışıyor. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV