banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Başkan Böcek, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, huzurevi sakiniyle bir araya geldi.

23 Mart 2016 Çarşamba 17:19
Başkan Böcek, huzurevi sakinleriyle bir araya geldi
 Her yıl 18-24 Mart günleri arası kutlanan Yaşlılar Haftası’nda, yaşlılar onuruna yemek veren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu geleneği bozmadı ve huzurevi sakiniyle bir araya geldi.

18-24 Mart günleri kutlanan Yaşlılar Haftası’nda Konyaaltı Belediyesi, bir geleneği daha sürdürüyor. Konyaaltı Belediyesi, yaşlılar onuruna yemek düzenledi. Belediyeye ait otobüslerle Mehmet Zeki Balcı Turizm Eğitim Merkezi’ne getirilen huzurevi sakinlerini Belediye görevlileri tarafından kapıda karşılandı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaşlılar onuruna verilen yemekte huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Başkan Muhittin Böcek , Fatih Bayçın, Asmalı Konak, Halil Akyüz, Yaşam Pınarı, Gülen Kalpler, Hayat Ağacı ve Özel Antalya Huzurevi sakini 200 kişiyle tek tek ilgilendi. 

Başkan Böcek, huzurevi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “Ne mutlu ki millet olarak, yaşlılarımıza hürmet ve sevgi beslemeyi, onlara hizmet etmeyi, onlarla dayanışma içinde olmayı erdem sayan bir geleneğin mensubuyuz. Bu geleneğin, bu kültürün, bu anlayışın sürdürülmesi, hem aile bağlarımızın, hem toplumsal dokumuzun, hem de geleceğimizin muhafazası bakımından hayati bir önem taşımaktadır. Unutmayalım ki, yaşlı insanlarımız, milletimizin hafızası, tecrübe kaynağıdır. Geçmiş yılların birikimi ve tecrübesiyle bizlere yol gösteren, sonsuz sevgi ve sabırla bizleri yetiştiren yaşlılarımız, baş tacımızdır. Bu duygularla bütün değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, kendilerine sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

Hayat Ağacı ve Halil Akyüz Huzurevi sakinleri Hanze Özer ve Mehmet Turunç’un seslendirdiği türküler eşliğinde yemeklerini yiyen misafirler kimi zaman alkış tutarak kimi zaman ise oynayarak şarkılara eşlik ettiler.  Başkan Böcek’te huzurevi sakinlerinin bu mutlu anlarına, onlarla birlikte alkış tutarak ortak oldu. 

Fatih Bayçın, Asmalı Konak, Halil Akyüz, Yaşam Pınarı, Gülen Kalpler, Hayat Ağacı ve Özel Antalya Huzurevi sakini 200 kişiyle tek tek ilgilenen Başkan Muhittin Böcek, misafirler için hazırlanan hediyeleri takdim etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV