banner51
18 Eylül 2019 Çarşamba

Başkan Esen, Hacı Bektaş Veli Kızılarık Cemevinde vatandaşlarla bir araya geldi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Muharrem ayının 5. gününde Hacı Bektaş Veli Kızılarık Cemevi'nde oruç açma lokması dağıttı

05 Eylül 2019 Perşembe 17:32
 Başkan Esen, Hacı Bektaş Veli Kızılarık Cemevinde vatandaşlarla bir araya geldi
Başkan Semih Esen, burada okunan dua sonrası Alevi vatandaşlarla birlikte oruç açma lokması yemeğine katıldı
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Muharrem ayının 5. gününde Hacı Bektaş Veli Kızılarık Cemevinde vatandaşlarla bir araya geldi. Kızılarık Cemevi Başkanı Nurettin Erdoğan ve Cemevi üyeleri tarafından karşılanan Başkan Semih Esen, burada okunan dua sonrası Alevi vatandaşlarla birlikte oruç açma lokması yemeğine katıldı. 
Başkan Semih Esen, “Muharrem ayı Alevilerin matem ayı olarak da bilinir. Bu özel günde Konyaaltı Belediyesi olarak Alevi dostlarımıza lokma dağıttık. Dualarımızı ederek canların oruç lokmalarına eşlik ettik. Dünyamızda sevinçlerin ve mutlulukların arttığı, kardeşliğin ve hoşgörünün egemen olduğu günlerin özlemiyle, Kerbela şehitlerini anıyor ve bu yılki Muharrem mateminin iyiliklere vesile, ülkemizin her bir köşesinde barış ve huzurun hakim olmasını diliyorum." diye konuştu. 
Hacı Bektaş Veli Kızılarık Cemevi Başkanı Nurettin Erdoğan ise Muharrem ayında oruç açma lokması yemeği ikramıyla kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Semih Esen’e teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV