banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Bu Seminer Sınav Stresini Azaltıyor

Konyaaltı Belediyesi, Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yolları konulu seminer düzenliyor.

17 Mayıs 2019 Cuma 17:45
Bu Seminer Sınav Stresini Azaltıyor
Konyaaltı Belediyesi Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na hazırlanan öğrenciler için, Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yolları konulu seminer düzenliyor.

Konyaaltı Belediyesi, 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı için öğrencileri bilgilendiriyor. 18 Mayıs Cumartesi günü saat 14.30’da Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Sınav Stresi ve Başa Çıkma Yolları konulu seminere, Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Günseli Orhon konuşmacı olarak katılıyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Şüphesiz üniversite sınavına hazırlanmak, öğrenciler için oldukça zorlu geçen bir süreçtir. Öğrenciler, bu süreçte bir taraftan yoğun bir tempoyla ders çalışıp konuları bitirmeye çalışırken, diğer taraftan da “sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma” kaygısıyla mücadele etmek zorunda kalmaktadırlar. Bizler de düzenleyecek olduğumuz seminer ile öğrencilerin bu stresini en aza indirmeyi amaçladık. Şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV