banner51
19 Ekim 2019 Cumartesi

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Çağlarca Mahallesi’nde Belediye Mülkleri Yenilendi

Konyaaltı Belediyesi’nin Çağlarca Mahallesi’nde Belediye Mülklerine Başlattığı Yenileme Çalışmaları Tamamlandı

01 Ekim 2019 Salı 14:49
Çağlarca Mahallesi’nde Belediye Mülkleri Yenilendi
Belediye mülkleri kısa zaman içerisinde ilk Yardım odası, muhtarlık binası ve sosyal tesis olarak bölge halkının kullanımına sunulacak.

Konyaaltı Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Çağlarca Mahallesi’nde belediye ait mülklerde geçtiğimiz aylarda başlattığı yeniden düzenleme işlemitamamlandı.Ekipler, binaların eksiklerini gidererek, boya- badanası ile kapı ve pencerelerini değiştirerek, elektrik altyapısını yeniledi. Yenilenen belediye mülkleri bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda muhtarlık binası, ilk yardım odası, tuvalet, bölgeye gelen dağcıların kullanabileceği oda ve sosyal tesis olarak kullanılacak.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, seçim dönemindeki ziyaretler sırasında vatandaşların istekleri doğrultusunda belediye ait mülkleri yeniden halkın kullanımına kazandıracaklarını söyledi. Başkan Esen, “Çağlarca Mahallemizdeki mülklerimizi yeniledik. Kısa zaman içinde bölge halkımızın kullanımına açacağız. Muhtarlık binamız, ilk yardım odası, bölgeye gelen dağcılar için dinlenme odası, tuvalet ve sosyal tesis olarak kullanılacak. Bölge halkımızı şimdiden hayırlı olsun” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV