banner51
19 Ekim 2019 Cumartesi

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Fatma Köse, “Konyaaltı’nda Kadınlarımız Şanslı”

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Kendisine ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretinde Bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’ye Teşekkür Etti.

26 Eylül 2019 Perşembe 13:53
Fatma Köse, “Konyaaltı’nda Kadınlarımız Şanslı”
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse’yi makamındaağırladı.CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, İlçe Kadın Kolları Temsilcileri ve meclis üyelerinin de yer aldığı ziyarette Başkan Esen, Konyaaltı Belediyesi olarak kadınlara yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Fatma Köse’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyet ifade eden Başkan Semih Esen, “Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezimizde açtığımız atölyeler ile kadınlarımıza el işi ve becerilerini geliştirebilecekleri imkanlar veriyoruz. Burada aldıkları eğitim sonunda kadınlarımız el işi ürünler yapabiliyor ve bu şekilde ekonomik gelir elde edebiliyor. Böylelikle ev ekonomisine de destek oluyor. Ayrıca dönem dönem düzenlediğimiz kültür turlarımız ile de kadınlarımız sosyalleşme fırsatı buluyor. Bunlarla birlikte kadınlarımız fitness, pilates ve yoga gibi spor kurslarımız ile daha kaliteli yaşam elde ediyor. Biliyoruz ki kadınlarımızınmutlu olması, ailenin mutlu olması; aileninmutlu olması da halkımızın mutlu olmasıanlamına geliyor." diye konuştu.

Antalya’da özellikle de Konyaaltı’nda yaşayan kadınların çok şanslı olduğunu ifade eden Fatma Köse, kadınları kapsayan her olumlu çalışmayı desteklediğini belirterek Başkan Semih Esen’e teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV