banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Konyaaltı Belediyesi’nden Gültekin Çeki’yi Anma Konseri

Konyaaltı Belediyesi, bestekar Gültekin Çeki’yi vefatının 3. yılında andı

06 Mayıs 2019 Pazartesi 12:15
Konyaaltı Belediyesi’nden Gültekin Çeki’yi Anma Konseri

Konyaaltı Belediyesi, bestekar Gültekin Çeki’yi vefatının 3. yılında Eski Dostlar Muziki Topluluğu ile ortaklaşa gerçekleştirilen konserle andı.

Ünlü bestekar Gültekin Çeki, vefatının 3. yılında anlamlı bir konserle anıldı. Konyaaltı Belediyesi ve Eski Dostlar Muziki Topluluğu ile ortaklaşan gerçekleşen “Gültekin Çeki Anma Konseri” Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Konsere Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, Gültekin Çeki’nin ailesi ve sevenleri katıldı. Tayfun Yönlü şefliğinde gerçekleştirilen konser, Gültekin Çeki’nin en tanınmış bestesi ‘Eski Dostlar’ şarkısıyla başladı.

İki bölüm halinde gerçekleşen konserde “Ne Çabuk Geçti Baharın Unutulmaz Seheri”, ”Hani Bir Gün Bile Görmezsen Ölürdün Güzelim”, “Gene Ruhumda Bu Akşam Kanayan Bir Yara Var” gibi Gültekin Çeki’nin sevilen besteleri yanı sıra 23 eser seslendirildi. Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, Gültekin Çeki’nin Antalya için önemli bir isim olduğunu belirterek, vefatının 3. yılında böyle anlamlı bir konserle anmak istediklerini söyledi. Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan, koro konser için teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV