banner51
14 Ekim 2019 Pazartesi

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Konyaaltı’nda Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Konyaaltı Belediyesi,Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

03 Temmuz 2019 Çarşamba 19:34
Konyaaltı’nda Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Özellikle haftasonları şehir merkezinden Çakırlar-Sosyete Pazarı istikametinde oluşan trafik sorunu, Konyaaltı Belediyesi’nin açtığı alternatif yol ile çözüme kavuşturuluyor
Yenilenen sıcak asfaltıyla Gürsu Mahallesi 306 Sokak, tek yön olarak hizmete açılıyor. 
Konyaaltı Belediyesi, kentin büyük bir bölümünde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Hurma Mahallesinde sıcak asfalt çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Konyaaltı Belediyesi, şimdide kırsal bölgelerde çalışma yürütüyor. Hurma ile Çakırlar Mahallesi yönünde Boğaçayı sınırı boyunca uzanan yolu Sosyete Pazarına bağlayan Konyaaltı Belediyesi, bu yolda asfaltlama çalışması başlattı.

BÜYÜK ÖLÇÜDE KISALIYOR
Özellikle haftasonları şehir merkezinden Çakırlar-Sosyete Pazarı yönünde yoğun trafik oluştuğuna dikkat çeken Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, bu trafiği biraz olsun azaltacak olan Çakırlar Çevreyolunda ilk olarak genişletme sonrasında ise asfaltlama çalışması yaptıklarını söyledi. Boğaçayı sınırı boyunca devam eden yolu Çakırlar-Sosyete Pazarına bağladıklarını dile getiren Semih Esen, Hurma Mahallesinden Sosyete Pazarına gitmek isteyen sürücülerin artık çok daha kısa süre ve güven içinde yol alabileceklerini söyledi.

306 SOKAK TEK YÖN OLUYOR
Asfalt çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Esen, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Gürsu Mahallesi 306 Sokakta da asfalt çalışması yaptığını bildirdi. Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME)’nin aldığı karar gereği Gürsu Mahallesi 306 Sokağın tek yön olarak hizmete açılacağını dile getiren Semih Esen, böylece özellikle akşam saatlerinde oluşan araç trafiğinin çözülmüş olacağını bildirdi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV