banner51
18 Eylül 2019 Çarşamba

Konyaaltı’nda Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Ekiplerin Gökçam Ve Çağlarca Mahallelerinde Asfalt Çalışmalarına Devam Ettiğini Söyledi

13 Eylül 2019 Cuma 13:54
 Konyaaltı’nda Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
Konyaaltı Belediyesi Yeni Yollar Açıyor, Asfalt Döküyor, Yıpranmış Asfaltı Kemirici Iş Makinasiyla Söküp Yeniliyor
Bu çalışmalar hem kent merkezinde hem de kırsal mahallelerde eş zamanlı olarak sürdürülüyor. Konyaaltı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Gökçam Mahallesi Kocaorman yolunda ve Çağlarca Mahallesi Elmin mevkii 4451 Sokakta, asfalt çalışmalarına başladı. Bununla birlikte Karatepe Mahallesi’nde de yeni yol açma çalışmaları devam ediyor. 
GÖKÇAM VE ÇAĞLARCA’YA ASFALT
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, göreve geldikleri 31 Mart 2019 tarihi itibariyle bölgede asfalt çalışmalarına hız verdiklerini söyledi. Gökçam Kocaorman yolunun 1,5 kilometrelik kısmında asfalt yapım çalışmalarına başladıklarını dile getiren Başkan Esen, bununla birlikte ekiplerin Çağlarca Mahallesi Elmin mevkii 4451 Sokakta da eş zamanlı asfalt çalışması yürüttüğünü söyledi. Ayrıca Karatepe Mahallesinde de yeni yol açım çalışmalarına başladıklarını kaydetti. Yıpranmış, konfordan uzak hale gelmiş asfaltları yenilediklerini ifade eden Başkan Semih Esen, yeni açtıkları yolları da asfaltlayarak bölge halkının kullanımına sunduklarını bildirdi. Semih Esen, bu çalışmaların aralıksız devam edeceğinin de altını çizdi. 
MAHALLE MUHTARINDAN TEŞEKKÜR
Gökçam Mahalle Muhtarı Hüseyin Sarı, mahallelerinde Kocaorman ismiyle bilinen yolun asfalt çalışmalarına başlandığını, bunun da kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi. Başkan Semih Esen’in göreve geldiği günden bu yana hiçbir taleplerine olumsuz bakmadığını dile getiren Gökçam Mahalle Muhtarı Sarı, bu anlamda da kendisine teşekkür ettiğini kaydetti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV