banner51
22 Eylül 2019 Pazar

Semih Esen, “Emekli Kahvemizin İkincisi Hazır”

Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nin ikincisi Siteler Mahallesinde açılıyor

07 Mayıs 2019 Salı 13:08
 Semih Esen, “Emekli Kahvemizin İkincisi Hazır”
Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nin ikincisi Siteler Mahallesinde açılıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Siteler Mahallesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı içerisinde yer alan 23 Nisan Emekli Kahvesi’nin yapım çalışmalarında sona gelindiğini söyledi.

Konyaaltı Belediyesi, sosyal yardımlarıyla maddi manevi her yıl yüzlerce kişiye dokunuyor. KONKART sahibi dar gelirli ailelerin, sosyal yardımlarla, hayatlarını biraz olsun kolay kılıyor. Emekli vatandaşlara ise kaynaşıp, güzel ve keyifli bir gün geçirebilecekleri sosyal tesis sunuyor. Akdeniz Bulvarı üzerinde geçtiğimiz yıllarda ilki açılan Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nin bir ikincisi Siteler Mahallesi’nde açılıyor. Siteler Mahallesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik Parkı içerisinde yer alan 23 Nisan Emekli Kahvesinin yapım çalışmalarında sona gelindi.

EMEKLİ KAHVESİNİN İKİNCİSİ SİTELER’E
Bugün itibariyle KONKART sahibi 7 bin 576 emekli vatandaşın Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesinden faydalandığını dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ücretsiz çayını içen, çeşitli masa oyunlarıyla keyifli vakit geçiren emekli kimselerin bu tesiste kaynaştıklarını, hayata adapte olduklarını söyledi. Buradan yola çıkarak ikinci bir emekli kahvesini hizmete açmak istediklerini ifade eden Semih Esen, bunun içinde en uygun yerin nüfus yoğunluğu en fazla olan mahallelerden biri yani Siteler Mahallesi olduğunu düşündüklerini bildirdi.

23 NİSAN EMEKLİ KAHVESİ
23 Nisan ulusal Egemenlik Parkı içerisinde yer alan 23 Nisan Emekli Kahvesinin yapım çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını belirten Başkan Semih Esen, şöyle konuştu; “Emekli olmuş insanlar, eğer bir hobisi yok ise ki genelinde ülkemizde yok, bu tür sosyal tesislerden yararlanma ihtiyacı hissederler. Olmadığı yerlerde de doğal olarak mahalle aralarında kahvehanelerde zaman geçirirler. Yeni insanlarla tanışmak, hikayelerini paylaşmak emeklilerimiz için yaşamın kendisidir. Farklı şehirler, farklı yüzler ve farklı hikayeleri bu tesiste buluşturmak istiyoruz. Şimdiden emekli hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV