banner51
19 Ekim 2019 Cumartesi

8 EKİM 2019 KANAL ANTALYA ANA HABER

Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, oy birliğiyle Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi

27 Eylül 2019 Cuma 16:45
Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi
 Konyaaltı Kent Konseyi, Olağan Genel Kurulu Toplantısı ile yeni yönetim kadrosunu ve çalışma gruplarını seçti. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonunda yapılan toplantıya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Muammer Saygılı ile birlikte çok sayıda konsey üyesi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, Konyaaltı Kent Konseyi’nin belediyenin çalışmaları doğrultusunda kendilerine yön gösterici bir görevde üstleneceğini ifade etti. Konyaaltı’nda yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların da bu Konseyde temsil edildiğini dile getiren Başkan Esen, Konyaaltı Kent Konseyinde yer alan tüm grupların çağdaş ve modern bir anlayışla birçok projeye imza atacağına inandığını söyledi. Konuşmaların ardından yapılan oylama da Başkan Semih Esen, Konyaaltı Kent Konseyi Başkanı seçildi.

Seçim sonucu oluşturulan çalışma grupları ise şöyle; “Kadın Meclisi: Sıva Raşidi, Hülya Bozkurt, Fahriye Işık Tezcan, Serap Kaya İncir, Özlem Saday, Mihriban Kılıç, Havana Küpcan. Gençlik Meclisi: Can Çevik, Vitalii Teterin, Ferruh Kalaycı, Oğuz Belin, Mustafa Gökçen, Bekir Ertuğrul, Musafa Göksoy. Yabancılar Meclisi: Marina Sorokina, Anna Doğanyılmız, Olesya Mercan, Siva Raşidi, Akmaral Gabdiyeva, George Ramos, Dimitro Bibik. Tarım, Çevre ve Şehircilik Çalışma Grubu: Berkant Mercanlı, Mehmet Engin Vural, Azem Kökez, Zeki Öğke, Sami Eke, Durali Kolpak, Tahsin Akpınar. Aile ve Sosyal Hizmetler Çalışma Grubu: Gökçen Deveci, Anatoly Guseyinov, Mihriban Kılıç, Mevlüt Uçur, Özlem Saday, Mustafa Gökçen, Hülya Bozkurt. Kültür ve Turizçm Çalışma Grubu: Özhan Sade, Behiye Pakize Yanık, İrina Balcı, Mahir Bölük, Kemal Çiçek, Hüseyin Özdemir, Hasan Hüseyin Ataşoğlu.”

Konyaaltı Kent Konseyi Yürütme Kuruluna ise Muammer Saygılı, Özlem Türker, Ayhan Adnan Abay, İlhami Kaplan ve Serap Kaya seçildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV