banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Boztaş; “19 Mayıs Kurtuluş Bir Meşalesinin Yakıldığı Gündür”

Boztaş, Atatürk’ü Anma ve Gençlik Ve Spor Bayramı'nın 100. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

17 Mayıs 2019 Cuma 14:59
Boztaş; “19 Mayıs Kurtuluş Bir Meşalesinin Yakıldığı Gündür”
Manavgat Ticaret Ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Atatürk’ü Anma ve Gençlik Ve Spor Bayramı'nın 100. yılı nedeniyle yayımladığı mesajda “ 19 Mayıs bir halkın vatanını sahiplenerek, yeniden kurmaya giriştiği gündür “ dedi.

Boztaş mesajında şu ifadelere yer verdi; “Hepimizin bildiği üzere 19 Mayıs Türk Ulusu’nun tarihinde özel bir gündür. Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Atatürk ve silah arkadaşlarının kurtuluş mücadelesinin bir meşalesi olarak; Samsun’a çıkışının 100. yıl dönümüdür. 19 Mayıs 1919, yenilmiş, zedelenmiş, yorgun ve fakir düşmüş ama umudunu, inancını yitirmeyen bir halkın vatanını sahiplenerek, geleceğini yeniden kurmaya giriştiği gündür. Ve bugün sahip olduğumuz bağımsızlığımız, Cumhuriyetimiz, demokrasimiz, çağdaş yaşam ve kurumlarımız 19 Mayıs’ta başlatılan mücadelenin eseridir. Gazi Mustafa Kemal 19 Mayıs için benim ‘’doğum günüm’’ demiştir ve bu günü çok değer verdiği gençlere armağan etmiştir.19 Mayıslar ülkemizde ‘’19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’’ olarak kutlanmaktadır.

Bu duygu ve düşünceler ile Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 100. Yılını kutluyorum”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV