banner51
17 Eylül 2019 Salı

Yaşlılara Saygı Haftası'nda Kuşakları Bir Araya Geldi

Manavgat'ta Yaşlılara Saygı Haftası'nda Kuşakları Bir Araya Gelindi.

25 Mart 2016 Cuma 18:37
Yaşlılara Saygı Haftası'nda Kuşakları Bir Araya Geldi
 Manavgat Belediyesi, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Huzurevi’nde yaşamlarını sürdüren büyüklerle Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ndeki minikleri bir araya getirdi.

 Huzurevindeki etkinliğe Başkan Sözen, annesi Türkan Sözen, eşi Hatice Sözen, kızı İrem Sözen’in yanı sıra belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları da katıldı. “Kuşaklar Buluşuyor” adı verilen organizasyonda büyükler, küçüklerle sımsıcak bir şekilde bir araya geldi. Hep beraber kesilen pasta sonrasında minikler, büyüklerin ellerini öperek yanlarına oturdu. Kreş çocukları daha sonra büyüklerine öğretmenlerinin seçtiği şiirleri okudu.

 Huzurevi sakinlerine hediyeleri Başkan Şükrü Sözen, annesi Türkan Sözen ve eşi Hatice Sözen tarafından takdim edildi. Küçüklerle keyifli zaman geçiren büyüklerin heyecanı ve neşeleri gözlerden kaçmadı. Başkan Şükrü Sözen'e daha önceki ziyaretlerinde huzur evi sakinleri ile çekilmiş resimlerinin olduğu bir albüm de hediye edildi. Başkan Sözen, küçükler ve büyüklerle bir arada uzun uzun sohbet etti, espriler yaptı. Sözen, belediye olarak kentin ihtiyacı olan Huzurevini ve kreşi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduklarını dile getirdi. Sözen, “Hem Huzurevinde yaşayan büyüklerimiz, hem de kreşteki küçüklerimiz bizim en değerli varlıklarımızdır. Kuşaklar Buluşuyor programımız hepimizin yüzünü güldürdü. Belediye olarak çocuklarımıza ve büyüklerimize her zaman sahip çıkacağız. Onların yüzünün gülmesi demek bizim yüzümüzün gülmesi demek” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV