banner51
24 Ağustos 2019 Cumartesi

Altındağ’da İkinci Etap Başladı

Muratpaşa Belediyesi Altyapı Çalışmaları Tamamlanan ve Kullanıma Bağlı Tahrip Olan Yolları Projelendirerek Yeniliyor

30 Temmuz 2019 Salı 11:53
Altındağ’da İkinci Etap Başladı

Muratpaşa Belediyesi, altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda; Altındağ Mahallesi’nde ikinci etap çalışmalarına başladı. Muratpaşa Belediyesi; altyapı çalışmaları tamamlanan ve kullanıma bağlı tahrip olan yolları, projelendirerek yeniliyor.
Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altındağ Mahallesi’nde başlatılan ikinci etap çalışmaları kapsamında toplam 2600 metre uzunluğundaki 9 sokağın asfalt ve kaldırımını yenileyecek.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Altındağ Mahallesi’ndeki ikinci etap çalışmalarında ilk olarak eski asfaltı tamamen kazıdı. Altındağ Mahallesi 159, 166 ve 161 sokakları asfaltlayan Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri; toplam 9 sokağın yollarını 3 bin 950 ton sıcak asfaltla kaplayacak.
Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yol ve kaldırımlarını, program halinde yenilediklerini belirten Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Altındağ Mahalle’mizde ikinci etap çalışmalarına başladık. Yaklaşık iki haftada tamamlamayı planladığımız çalışmalar kapsamında 2 bin 600 metrelik 9 sokağın yol ve kaldırımlarını yenileyeceğiz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV