banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

Antalyalılar Kasımpaşa’da Buluştu

Uysal, İmamoğlu’na destek olmak, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a gitti

24 Mayıs 2019 Cuma 12:26
Antalyalılar Kasımpaşa’da Buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek olmak için Beyoğlu’nun tarihi semti Kasımpaşa’da Antalyalılarla bir araya geldi.

Başkan Uysal, 23 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek olmak, çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a gitti. Başkan Uysal, bu kapsamda İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yaşayan Antalyalılarla görüştü, Akseki Salihler Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kalkındırma Derneği ve Cevizlililer Yardımlaşma Derneği başta olmak üzere Antalyalıların üye olduğu dernekleri ziyaret etti.

Beyoğlu’nun tarihi semti Kasımpaşa’da yaşayan Antalyalılarla da bir araya gelen Başkan Uysal, iftarını ise Akseki’nin Gümüşdamla Mahallesinden İstanbul’a gelip burada yaşayanların kurduğu Gümüşdamlalılar Derneği’nde yaptı. Başkan Uysal; Aslen Aksekili olan Beşiktaş eski Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın desteğiyle düzenlenen iftarda yaklaşık 200 hemşerisi ile buluştu.

İftarda iş insanı Tarık Duru, Akseki Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Duruk ve İbradılılar Dernek Başkanı Şükrü Ülker’in yanı sıra CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak ve Aydın Özer de yer aldı. Başkan Uysal, iftarın ardından yaptığı konuşmada, Muratpaşa Belediyesi’nin çalışmalarını anlatırken, 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu için destek istedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV