banner51
22 Temmuz 2019 Pazartesi

Milli Mücadelenin 100’üncü Yılı Büyük Coşkuyla kutlanacak

Antalya’nın Tek Doğal Buz Pateni Pisti İhaleye Çıkıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin İştiraki Şirketi Falez Aş, Teneffüs Park İçinde Bulunan 450 Metrekarelik Antalya’nın İlk Ve Tek Doğal Buz Pateni Pisti Ve Kafesi İçin Kiralama İhalesine Çıkıyor

25 Haziran 2019 Salı 15:14
Antalya’nın Tek Doğal Buz Pateni Pisti İhaleye Çıkıyor

İhale Cuma günü şirketin Kırcami Mahallesi Şerife Kahraman İş Merkezi’nde bulunan ofisinde gerçekleşecek

Muratpaşa Belediyesi ve iştiraki şirketi Falez AŞ tarafından Çaybaşı Mahallesi’nde 16 dönüm alan üzerine kurulan Antalya’nın tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park içinde bulunan buz pateni pisti için kiralama ihalesi düzenleniyor. 

Kiralama ihalesi gerçekleştirilecek tesis 450 metrekarelik genişliğiyle Antalya’nın en büyüğü olma özelliğine sahip. Aynı zaman Antalya’nın tek doğal buz pistinin bulunduğu tesis, aynı anda 60 kişiye hizmet verebiliyor. İhale, paten, kask, dizlik gibi malzemelerle birlikte ve tesisin kafesini de kapsıyor. İhale, Cuma günü saat 14.00’de Falez AŞ’nin Kırcami mahallesinde bulunan Mahallesi Şerife Kahraman İş Merkezi’nde bulunan merkez ofisinde gerçekleştirilecek. Yıllık 60 bin lira muhammen bedel üzerinden gerçekleştirilecek ihale için istekliler, şirket merkezinden ihale dosyasını alabilir.

 


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
KARİKATÜR
ARŞİV