banner51
21 Eylül 2019 Cumartesi

SODEM’den Sivil Toplum Merkezi’ne ödül

Sivil Toplum ve Kültür Merkezi, SODEM tarafından Katılım ve yönetişim ödülü ile ödüllendirildi

15 Mart 2016 Salı 13:16
SODEM’den Sivil Toplum Merkezi’ne ödül
 Sivil toplum derneklerini tek çatı altında toplamak için Muratpaşa Belediyesi’nin yapımını sürdürdüğü Sivil Toplum ve Kültür Merkezi, SODEM tarafından Katılım ve yönetişim ödülü ile ödüllendirildi. 

Katılım ve yönetişim ödülü

Muratpaşa Belediyesi’nce, katılımcı ve paylaşımcı çağdaş yönetim anlayışı ile Doğuyaka Mahallesi’nde yapımı sürdürülen Sivil Toplum ve Kültür Merkezi, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından Katılım ve yönetişim ödülü ile ödüllendirildi. İzmir Seferihisar’da gerçekleştirilen SODEM’in belediyeler buluşması ve yerel yönetim ödülleri etkinliği, İzmir Seferihisar’da gerçekleştirildi. Etkinliğe Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da katıldı. 

500 proje arasından seçildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törende, 100’ün üzerinde belediyenin toplam 500 projesi yarıştı. Toplam 15 bin metrekarelik alanda; idari ofisler, konferans salonu, çok amaçlı eğitim-toplantı salonları, yöresel ürün satış üniteleri, yemekhane ve yarı açık toplanma-etkinlik alanı ile kapalı otopark olarak inşa edilen Muratpaşa Belediyesi Sivil Toplum ve Kültür Merkezi, ödül alan 70 proje arasında yeraldı. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV