banner51
22 Eylül 2019 Pazar

Zümrütova’da Kapsamlı Temizlik

Mezbelelik Alanda Kapsamlı Temizlik Çalışması

21 Ağustos 2019 Çarşamba 14:48
Zümrütova’da Kapsamlı Temizlik
Muratpaşa Belediyesi, Zümrütova Mahallesi’nde insan sağlığı ve can güvenliğini tehdit eden 7 bin 500 metrekarelik mezbelelik alanda temizlik yaptı
Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen işlem sırasında Veteriner İşleri Müdürlüğü de ot ve çalılıklara saklanmış olabilecek sokak hayvanları için hazır bekledi.
Muratpaşa Belediyesi, aynı zamanda Kırcami bölgesi imar planlaması içinde kalan Zümrütova Mahallesi’nde 7 bin 500 metrekarelik mezbelelik alanda kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdi. Bülent Ecevit Bulvarı’nın kuzeyinde Sinanoğlu ve Yalı Caddeleri arasında kalan mahallede çalışma, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi. Ekipler, mezbelelik alanlarda olası bir yangına neden olabilecek kurumuş otları temizlerken iş makineleriyle de çalılıklar söküldü. Çalışmalara Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de ot ve çalılıklara saklanmış olabilecek sokak hayvanları için hazır bekledi.
MÜLK SAHİPLERİNE UYARI
Muratpaşa’damezbelelik halde bulunan diğer alanlara ilişkin tespit çalışmasının başladığını belirten yetkililer, “Muratpaşa yaşayanlarının can güvenliği ve sağlığını tehdit eden mezbelelik alanları tespit ediyoruz. Bu alanların mülk sahiplerine uyarı niteliğinde gerekli bildirimlerde bulunacağız. Mülk sahipleri hakkında, uyarılara rağmen gerekli temizliği yaptırmamaları veya özeni göstermemeleri halinde cezai işlemler uygulanacaktır” dedi.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Başarılı Antalya İl Başkanı Sizce Hangisi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV